Data utworzenia: 2018-09-27 13:40:07 Data modyfikacji: 2018-10-19 11:51:37

Spotkania informacyjne w ramach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” [01-26.10.2018]

W związku z wdrażaniem Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” WFOŚiGW w Białymstoku informuje, iż od 4 września 2018 r. na terenie województwa podlaskiego rusza cykl spotkań z mieszkańcami, na których pracownicy Funduszu przybliżą założenia Programu oraz procedurę składania wniosków.

Poniżej załączamy harmonogram spotkań w terminie od 1 do 26 października br.

 

01-10-2018 (poniedziałek)

  • Łomża | 18:00 | Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, al. Akademicka 14 (stary budynek), sala 315, Łomża
  • Czeremcha | 18:00 | Gminny Ośrodek Kultury, 1 Maja 77, 17-240, Czeremcha
  • Goniądz | 18:00 | Dom Kultury, Stary Rynek 23, 19-110, Goniądz
  • Narew | 18:00 | Narwiański Ośrodek Kultury, ul. Mickiewicza 105, 17-210 Narew
  • Nowe Piekuty | 18:00 | Regionalna Izba Tradycji, Główna 8, 18-212, Nowe Piekuty

02-10-2018 (wtorek)

  • Kleszczele | 18:00 | Sala Miejskiego Ośrodka Kultury, 1 Maja 19, 17-250, Kleszczele
  • Knyszyn | 18:00 | Sala Konferencyjna Urzędu Miejskiego, Rynek 39, 19-120, Knyszyn
  • Krynki | 18:00 | Urząd Miejski w Krynkach, Garbarska 16, 16-120, Krynki
  • Perlejewo | 18:00 | Świetlica Wiejska, Perlejewo 23A, 17-322, Perlejewo
  • Rutki | 18:00 | Urząd Gminny, 11 Listopada 7, 18-312, Rutki

03-10-2018 (środa)

  • Grodzisk | 18:00 | Świetlica Wiejska w Grodzisku, 1 Maja 6, 17-315, Grodzisk
  • Milejczyce | 18:00 | Świetlica Wiejska, Parkowa 20, 17-332, Milejczyce
  • Radziłów | 18:00 | Centrum Kultury, Plac 500-lecia 14, Radziłów
  • Rajgród | 18:00 | Sala gimnastyczna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rajgrodzie, Stanki 14, 19-206, Rajgród
  • Rutka-Tartak | 18:00 | Gminny Ośrodek Kultury, Szkolna 1, 16-406, Rutka- Tartak

04-10-2018 (czwartek)

  • Dziadkowice | 18:00 | Gminny Ośrodek Kultury, Kąty 22, 17-306, Dziadkowice
  • Mońki | 18:00 | Moniecki Ośrodek Kultury, Białostocka 25, 19-100, Mońki
  • Sokoły | 18:00 | Sala Konferencyjna w Urzędzie Gminy Sokoły, Rynek Mickiewicza 10, 18-218, Sokoły
  • Szypliszki | 18:00 | Świetlica Urząd Gminy, Suwalska 21, 16-411, Szypliszki

05-10-2018 (piątek)

  • Filipów | 18:00 | Urząd Gminny, Garbaska 2, 16-424, Filipów
  • Gródek| 18:00 | Gminne Centrum Kultury Gródek, Chodkiewiczów 4, 16-040, Gródek
  • Kołaki Kościelne| 18:00 | Sala Gimnastyczna w Szkole Podstawowej w Kołakach Kościelnych, Kościelna 26, 18-315, Kołaki
  • Korycin| 18:00 | Urząd Gminy, Knyszyńska 2a, 16-140, Korycin

06-10-2018 (sobota)

  • Bakałarzewo | 18:00 | Gminna Biblioteka Publiczna, Młyńska 11, 16-423, Bakałarzewo
  • Suchowola | 18:00 | Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Suchowoli, Sala kinowa, Plac Kościuszki 13, 16150, Suchowola
  • Wiżajny | 18:00 | Sala Remizy OSP, Wierzbołowska 3, 16-407, Wiżajny

07-10-2018 (niedziela)

  • Suraż | 18:00 | Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Bielska 4, 18105, Suraż
  • Szczuczyn | 18:00 | Hala Sportowa przy Publicznym Gimnazjum w Szczuczynie, Plac Tysiąclecia 14, 19-230, Szczuczyn

08-10-2018 (poniedziałek)

  • Kobylin-Borzymy | 18:00 | Sala Konferencyjna, Główna 11, 18-204 Kobylin-Borzymy
  • Mały Płock | 18:00 | Gminny Ośrodek kultury, Tadeusza Ciborowskiego, 18-516 Mały Płock
  • Nowy Dwór | 18:00 | Gminny Ośrodek Kultury, Plac Rynkowy 21, Nowy Dwór
  • Stawiski | 18:00 | Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, Krótka 4, 18-520 Stawiski
  • Suwałki | 18:00 | Gminny Ośrodek Kultury w Krzywem, Krzywe 91, 16-402 Suwałki

09-10-2018 (wtorek)

  • Stacja Nurzec | 18:00 | GOUK Nurzec Stacja, Żerczycka 34, Nurzec Stacja
  • Zambrów | 18:00 | Świetlica Wiejska, Wola Zambrowska 95 a, 18-300 Zambrów
  • Zbójna | 18:00 | Gminny Ośrodek Kultury w Zbójnej, Łomżyńska 44, 18-416 Zbójna

10-10-2018 (środa)

  • Suwałki | 17:00 | Państwowa Szkoła Muzyczna (sala koncertowa), ul. Noniewicza 83, 16-400 Suwałki
  • Raczki | 18:00 | Dom Parafialny ul. Kościelna, 16-420 Raczki

13-10-2018 (sobota)

  • Orla | 18:00 | Siedziba OSP Poświętna 66, 14-106 Orla

15-10-2018 (poniedziałek)

  • Brańsk | 18:00 | GOK Kalnicka 54, 17-120 Brańsk
  • Grajewo gmina miejska | 18:00 | Grajewskie Centrum Kultury - sala widowiskowa ul. Wojska Polskiego 20
  • Wizna | 16:00 | OSP Wizna Plac Kpt. Raginisa 35, 18-430 Wizna  Uwaga: inna godzina spotkania !!!!

16-10-2018 (wtorek)

  • Augustów | 18:00 |Centrum Kultury Gminy Augustów, Żarnowo 2, 16-300 Augustów
  • Bielsk Podlaski | 18:00 |Szkoła Podstawowa, Augustowo 30, 17-100 Bielsk Podlaski
  • Brańsk | 18:00 |Klub Rolnika, Binduga 95, 17-120 Brańsk
  • Ciechanowiec | 18:00 | Ciechanowski Ośrodek Kultury i Sportu Mostowa 6, 18-230 Ciechanowiec
  • Dąbrowa Białostocka | 18:00 | Kino Lotos Kunawina 1, 16-200 Dąbrowa Białostocka
  • Kulesze Kościelne | 18:00 | Centrum Kulturalno-Edukacyjne Wsi w Kuleszach Kościelnych ul. Wesoła 14

17-10-2018 (środa)

  • Kulkowo | 18:00 | Gminny Ośrodek Kultury ul. Mazowiecka 14, 18-214 Kulkowo
  • Kolno | 18:00 | Gimnazjum w Kolnie ul. Marii Dąbrowskiej 4, 18-500 Kolno

18-10-2018 (czwartek)

  • Przerośl | 18:00 | Gminny Ośrodek Kultury, Rynek 11, 16-427 Przerośl
  • Sejny | 18:00 | Szkoła Podstawowa Poćkuny, 16-500 Sejny
  • Siemiatycze | 18:00 | Siemiatycki Ośrodek Kultury Zaszkolna 1, 17-300 Siemiatycze
  • Sokółka | 18:00 | Sala Konferencyjna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Integracyjnym nr 2, Szkolna 2, 16-100 Sokółka

19-10-2018 (piątek)

  • Trzcianne | 18:00 | Świetlica Wiejska w Nowej Wsi 55, 19-104 Trzcianne
  • Wysokie Mazowieckie | 18:00 | Urząd Miasta  Wysokie Mazowieckie, II piętro, Ludowa 15, 18-200 Wysokie Mazowieckie
  • Zambrów | 18:00 | Miejskie Gimnazjum nr 1, Wyszyńskiego 6a, 18-300 Zambrów

23-10-2018 (wtorek)

  • Puńsk | 18:00 | Szkoła Podstawowa z Polskim i Litewskim Językiem Nauczania w Puńsku ul. 11 Marca 16, 16-515 Puńsk
  • Perlejewo | 18:00 | Świetlica Wiejska Perlejewo 23a, 17-322 Perlejewo
  • Dubicze Cerkiewne | 18:00 | Gminny Ośrodek Kultury ul. Głowna 67, 17-204 Dubicze Cerkiewne
  • Hajnówka | 18:00 | Hajnowski Dom Kultury ul. Tamary Sołoniewicz 4, 17-200 Hajnówka

24-10-2018 (środa)

  • Turośl | 18:00 | Gminny Ośrodek Kultury ul. Akacjowa 2, 18-525 Turośl
  • Michałowo | 18:00 | Gminny Ośrodek Kultury ul. Białostocka 19, 16-050 Michałowo
  • Szudziałowo | 18:00 | Gminny Ośrodek Kultury ul. Szkolna 2, 16-113 Szudziałowo
  • Jedwabne | 18:00 | Miejsko Gminny Ośrodek Kultury ul. Piękna 8, 18-420 Jedwabne
  • Supraśl | 18:00 | Dom Ludowy ul. Piłsudskiego 11, 16-030 Supraśl

25-10-2018 (czwartek)

  • Przytuły | 18:00 | Świetlica Wiejska ul. Lipowa 1, 18-423 Przytuły


Dowiedz się więcej o Programie "Czyste Powietrze"
2018-09-27 13:40 5826
BIP                           ePUAP                             17 Funduszy
© 2015 WFOŚiGW w Białymstoku | Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: sm32 STUDIO