Kontakt

WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W BIAŁYMSTOKU

ul. Św. ROCHA 5
15 - 879 BIAŁYSTOK

REGON 200337408
NIP 542-19-52-597

tel.: (85) 746 02 41, 749 94 70
fax: (85) 746 01 66

email: biuro@wfosigw.bialystok.pl

Godziny pracy:
Poniedziałek - Piątek 7.30 - 15.30


Dane kontaktowe pracowników WFOŚiGW w Białymstoku

Zespół Funduszy Krajowych (ZFK)

Imię i nazwisko Stanowisko Telefon E-mail
Izabela Grygorczuk Specjalista (85) 749-94-93 igrygorczuk@wfosigw.bialystok.pl
Wiesława Sokołowska Starszy Specjalista (85) 749-94-83 wsokolowska@wfosigw.bialystok.pl
Adam Pućko Inspektor (85) 749-94-92 apucko@wfosigw.bialystok.pl
Tomasz Grynasz Inspektor (85) 749-94-81 tgrynasz@wfosigw.bialystok.pl
Karolina Płońska Inspektor (85) 749-94-81 kplonska@wfosigw.bialystok.pl

Zespół Funduszy Europejskich (ZFE)

Imię i nazwisko Stanowisko Telefon E-mail
Andrzej Łoban Inspektor (85) 749-94-88 aloban@wfosigw.bialystok.pl
Robert Chorzelski Referent (85) 749-94-87 rchorzelski@wfosigw.bialystok.pl
Joanna Miluska Inspektor (85) 749-94-89 jmiluska@wfosigw.bialystok.pl

Zespół Doradców Energetycznych (ZDE)

Imię i nazwisko Stanowisko Telefon E-mail
Michał Frydrych Referent (85) 749-94-82 mfrydrych@wfosigw.bialystok.pl
Daniel Płoński Referent (85) 749-94-90 dplonski@wfosigw.bialystok.pl
Przemysław Sojko Referent (85) 749-94-91 psojko@wfosigw.bialystok.pl
Grzegorz Zdanowicz Referent (85) 749-94-91 gzdanowicz@wfosigw.bialystok.pl

Zespół Wsparcia Inicjatyw Regionalnych (ZWIR)

Imię i nazwisko Stanowisko Telefon E-mail
Andrzej Łoban Inspektor (85) 749-94-88 aloban@wfosigw.bialystok.pl
Joanna Miluska Inspektor (85) 749-94-89 jmiluska@wfosigw.bialystok.pl
Łukasz Nowowiejski Referent (85) 749-94-80 lnowowiejski@wfosigw.bialystok.pl
Ewa Wasiluk Referent (85) 749-94-89 ewasiluk@wfosigw.bialystok.pl

Wydział Finansowo-Księgowy (WFK)

Imię i nazwisko Stanowisko Telefon E-mail
Dorota Dworakowska Główny księgowy (85) 749-94-76 ddworakowska@wfosigw.bialystok.pl
Marta Lewocka

Specjalista

Pełnomocnik ds. Systemu
Zarządzania Jakością (ISO)
(85) 749-94-79 mlewocka@wfosigw.bialystok.pl
Aneta Zajko Starszy Księgowy (85) 749-94-77 azajko@wfosigw.bialystok.pl
Izabela Laszewska-Trzeciak Księgowy-kasjer (85) 749-94-78 ilaszewska@wfosigw.bialystok.pl
Edyta Giełczyńska Referent (85) 749-94-80 egielczynska@wfosigw.bialystok.pl
Łukasz Nowowiejski Referent (85) 749-94-80 lnowowiejski@wfosigw.bialystok.pl
Ewa Wasiluk Referent (85) 749-94-89 ewasiluk@wfosigw.bialystok.pl

Zespół Organizacyjno-Administracyjny (ZOA)

Imię i nazwisko Stanowisko Telefon E-mail
Marta Niewińska Specjalista (85) 749-94-71 mniewinska@wfosigw.bialystok.pl
Agnieszka Zalewska

Specjalista

Administrator
Bezpieczeństwa
Informacji (ABI)
(85) 749-94-71 azalewska@wfosigw.bialystok.pl

Zespół Kontroli (ZK)

Imię i nazwisko Stanowisko Telefon E-mail
Ryszard Sztuka Starszy Specjalista (85) 749-94-84 rsztuka@wfosigw.bialystok.pl
Danuta Hryniewicka Starszy Specjalista (85) 749-94-84 dhryniewicka@wfosigw.bialystok.pl
Edyta Woroniecka Specjalista (85) 749-94-97 eworoniecka@wfosigw.bialystok.pl
Joanna Kulbacka Inspektor (85) 749-94-95 jkulbacka@wfosigw.bialystok.pl
Agnieszka Rudnicka Inspektor (85) 749-94-86 arudnicka@wfosigw.bialystok.pl

Audytor Wewnętrzny (AW)

Imię i nazwisko Stanowisko Telefon E-mail
Ewa Magrel Specjalista (85) 749-94-85 emagrel@wfosigw.bialystok.pl
BIP                           ePUAP                             17 Funduszy
© 2015 WFOŚiGW w Białymstoku | Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: sm32 STUDIO