Aktualności

Zakup kamery termowizyjnej

2018-12-12 11:16 Zakup kamery termowizyjnej

Przedmiotem zamówienia jest zakup kamery termowizyjnej wraz z oprogramowaniem (dla 4 stanowisk komputerowych) oraz z dodatkowym futerałem dedykowanym (etui z pasem naramiennym na urządzenie).

Czytaj więcej...
Rozdano pierwsze zaświadczenia uczestnictwa w Szkoleniu dla kandydatów na Gminnych Energetyków!

2018-12-11 15:19 Rozdano pierwsze zaświadczenia uczestnictwa w Szkoleniu dla kandydatów na Gminnych Energetyków!

7 grudnia br. zakończyliśmy pierwsze szkolenia z cyklu czterech dla kandydatów na Gminnych energetyków.

Czytaj więcej...
Dostawa artykułów biurowych

2018-12-11 14:09 Dostawa artykułów biurowych

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku przedstawia w załączeniu spis artykułów biurowych z prośbą o wycenę. Z firmą, która przedstawi najkorzystniejszą ofertę, chcielibyśmy podpisać umowę na dostawę

Czytaj więcej...
Szkolenie dla kandydatów na Gminnych Energetyków

2018-11-21 15:15 Szkolenie dla kandydatów na Gminnych Energetyków

W dniu 8 listopada bieżącego roku w Hotelu Esperanto w Białymstoku odbyło się pierwsze z cyklu czterech szkoleń - spotkanie z kandydatami na gminnych energetyków. W spotkaniu uczestniczyło 25 osób z terenu województwa podlaskiego, które na co dzień mają do czynienia z efektywnością energetyczną oraz inwestycjami na terenie swoich miast i gmin.

Czytaj więcej...
Kolejny nabór na staże w WFOŚiGW

2018-11-08 09:39 Kolejny nabór na staże w WFOŚiGW

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku (WFOŚiGW w Białymstoku) zaprasza absolwentów szkół wyższych z zakresu: Nauk o Środowisku, Nauk Technicznych, Nauk Ekonomicznych, Nauk Rolniczych do odbycia stażu zawodowego. Propozycja kierowana jest w szczególności do absolwentów studiów II stopnia.

Czytaj więcej...
Targi POL-ECO SYSTEM 2018 w Poznaniu

2018-11-05 10:03 Targi POL-ECO SYSTEM 2018 w Poznaniu

W dniach 23-25 października 2018 r. w Poznaniu odbyła się kolejna odsłona Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM, podczas których prezentowano zaawansowane technologie i rozwiązania służące ochronie środowiska i zrównoważonemu rozwojowi.  Swoje wspólne stoisko miały Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, których pracownicy służyli kompleksową wiedzą o możliwościach dofinansowania przedsięwzięć z zakresu ochrony środowiska - w tym na temat rządowego programu Czyste Powietrze oraz doradztwa energetycznego.

Czytaj więcej...
1 mln złotych dla Spółdzielni Mieszkaniowej w Wysokiem Mazowieckiem

2018-10-20 21:45 1 mln złotych dla Spółdzielni Mieszkaniowej w Wysokiem Mazowieckiem

Dnia 17 października br. została podpisana pierwsza umowa na Pożyczkę Termomodernizacyjną w kwocie 1 miliona złotych, której beneficjentem jest Spółdzielnia Mieszkaniowa w Wysokiem Mazowieckiem. WFOŚiGW w Białymstoku reprezentowali Prezes Zarządu Maciej Borzyszkowski oraz Wiceprezes Zarządu i jednocześnie koordynator programu Magdalena Tymińska, Spółdzielnię Mieszkaniową natomiast - Prezes Zarządu Ireneusz Tadeusz Borek oraz  Wiceprezes Zarządu Waldemar Sokolik. Za środki pochodzące z pożyczki zostanie ocieplony budynek mieszkalny wielorodzinny w Wysokiem Mazowieckiem.

Czytaj więcej...
Czyste Powietrze dla suwalczan - spotkanie informacyjne z Premierem Mateuszem Morawieckim.

2018-10-11 16:03 Czyste Powietrze dla suwalczan - spotkanie informacyjne z Premierem Mateuszem Morawieckim.

W środę 10 października do Państwowej Szkoły Muzycznej w Suwałkach przybyli licznie suwalczanie, aby dowiedzieć się, jak otrzymać rządową dotację na wymianę starych pieców i kotłów, okien i drzwi, czy też na docieplenie domów. Spotkanie informacyjne - którego organizatorem był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku - odbyło się z udziałem Premiera Rzeczypospolitej Mateusza Morawieckiego.

Czytaj więcej...
BIP                           ePUAP                             17 Funduszy
© 2015 WFOŚiGW w Białymstoku | Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: sm32 STUDIO